• Krúžky

• Aj my máme šikovných žiakov, ich   činnosť v krúžkoch Vám budeme postupne predstavovať .

ŠPORTOVÉ HRY

Krúžok je určený pre žiakov 3. a  4. ročníka, chlapcov aj dievčatá. Okrem rozvoja základných pohybových schopností sa venujeme najmä športovým hrám a pripravujeme deti na rôzne športové súťaže. Pravidelne sa zúčastňujeme súťaží vo vybíjanej, rýchlej vybíjanej , prehadzovanej, atletike a futbalu. Ostatné dva roky sme sa zapojili aj do súťaže TIPOS Minihandball Liga, kde získavame prvé skúsenosti s hádzanou v pravidelne organizovaných turnajoch
        TEXTILNĚ TECHNIKY

V tomto krúžku sa všetky šikovné dievčatá môžu naučiť základným technikám v starom ľudovom remesle – paličkovanie. Na pohľad veľmi zložitá technika nie je však spočiatku taká náročná  a tak ju zvládajú aj najmenšie deti. Okrem toho  si môžu vyskúšať aj vyšívanie , háčkovanie, jednoduché tkanie a ďalšie techniky , o ktoré prejavia záujem. Krúžok je určený pre dievčatá na 1. stupni, prípadne aj pre staršie dievčatá.

• zatiaľ žiadne údaje